Skąd pozyskiwać środki finansowe na działalność

Skąd pozyskiwać środki finansowe na działalność? [WEBINAR]

Webinar:

Zapraszamy na spotkanie w ramach inicjatywy Urodzeni Przedsiębiorcy, która docenia przedsiębiorców i pokazuje, że własny biznes to właściwa ścieżka rozwoju. Projekt dedykowany jest przedsiębiorcom i osobom, które rozważają założenie własnej działalności, dlatego dzisiaj opowiemy o jednym z najważniejszych tematów w zakresie prowadzenia działalności, czyli o finansowaniu.

Tematem spotkania jest finansowanie działalności: źródła, problemy i rozwiązania. Porozmawiamy z prezesem Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, panem Marcinem Pawłowskim.

Własny biznes to marzenie wielu Polaków. Problemy pojawiają się jednak, gdy zaczynamy myśleć o tym, jak zdobyć środki na jego realizację. Jak odpowiednio przygotować się na otwarcie działalności?

Podczas webinaru “Skąd pozyskać środki finansowe na działalność” odpowiemy również na pytania: Jak przygotować się do prowadzenia biznesu? Gdzie szukać pieniędzy na swój pierwszy biznes? Czy można rozpocząć własny biznes, kiedy mamy jedynie pomysł, a na koncie brak oszczędności? Czy zawsze własny biznes oznacza duże koszty i duże inwestycje? Jak się przygotować do własnego biznesu, jak ocenić, czy mamy szanse na własny biznes? Czy lepiej pożyczać od rodziny, znajomych, a może zupełnie od nieznanych nam osób?

Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sami!